Välkommen till AB Västerviks Auktionsbyrå, ledande auktionsfirma i området.
Se produkter som liknar Vintage Brio leksaker brio hä.. på Tradera (599837733)
Så mycket är dina gamla leksaker värda!
brio | leta retro
Brio leksaker, 1940/50-tal, 3 delar - Lauritz.com
Gamla leksaker: Så värdefulla är de
LEKSAKSBIL, "Grandpa's Car", Brio, troligen lanserad på 1960-talet. - Bukowskis | Toy collection, Toy car, Unique items products
Leksak, elefant, Brio, röd med fyra hjul, längd ca 16 cm, märkt: ”LEKSAK FRÅN BRIO - HÅLLBAR SOM TIO MADE IN SWEDEN”. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst